Ügyfelünk egy hazai és nemzetközi projekt megbízásokkal működő üzleti tanácsadó cég, amelynek felkérésére keresünk új munkatársat.

Ügyfelünk nagyvállalatok számára nyújt tanácsadási, szervezési és fejlesztési szolgáltatásokat, vállalati alkalmazások, üzleti folyamatok és üzleti intelligencia területén. Az érintett szektorok elsődlegesen: pénzintézeti szektor, telekommunikáció, regionális szolgáltató központok (SSC), gyógyszeripar, energetika.

A cég folyamatos növekedése kapcsán, új üzleti lehetőségekből adódó feladatok elvégzésére keresnek, ambiciózus, megalapozott tudással és tapasztalattal rendelkező munkatársakat  nagybanki projektekre.

  • legalább 2 éves gyakorlattal rendelkezel adattárházak, adatpiacok fejlesztésével kapcsolatos rendszerszervezői feladatok ellátásában,
  • ismered a rendszerfejlesztési folyamatokat és a hozzá kapcsolódó dokumentációs sztenderdeket,
  • van elemzői készséged, absztrakt gondolkodásod, rendszerszemléleted, és proaktív irányultságod,
  • ismersz ETL eszközöket és van tapasztalatod a használatukban,
  • stabil SQL alapismeretekkel és gyakorlattal rendelkezel, ismersz adatbázis kezelő alkalmazásokat,
  • írásban és szóban is komfortosan használod az angol nyelvet,

Esetleg van:

  • felsőfokú informatikai/közgazdász végzettséged,
  • átfogó banküzemtani és banki architektúra ismereted,
  • informatikai rendszerfejlesztési projektmunkában szerzett tapasztalatod,
  • DWH technológiai és BI rendszerismereted,
  • banki üzleti elemzői gyakorlatod, ismersz egyéb banki (pl.: CRM, számlavezetői stb.) rendszereket,
  • Agilis módszertannal kapcsolatos alapismereted, tapasztalatod,

akkor várjuk jelentkezésed!

Feladataid lesznek többek között:

  • követelmények részletes analízise, kidolgozása, egyeztetés és kapcsolattartás a fejlesztési igényeket megrendelő területekkel,
  • üzleti igények alapján adattárház, adatpiac logikai adatmodell specifikációk kialakítása/kiegészítése,
  • adatelemzések (adatminőség, rendelkezésre állás, viselkedés) elvégzése,
  • adattárház adatmappingek elkészítése (forrásadatok betöltési logikájának tervezése),
  • interfészek, folyamatok tervezése kapcsolódó rendszerekkel,
  • fejlesztők munkájának irányítása,
  • üzleti tesztesetek és tesztforgatókönyv kialakítása,
  • adattárház tesztlekérdezések elkészítése,
  • fejlesztői tesztek elvégzése, felhasználói tesztelés támogatása,
  • dokumentációs feladatok.

  • változatos munka, szakmai kihívások és innovatív projektek,
  • jelentős pénzintézeti vagy telco cégek projektjeiben való részvétel,
  • megfelelő kompenzációs csomag, laptop, mobilinternet és mobiltelefon a munkavégzéshez,
  • specifikus oktatásokon, konferenciákon való részvétel.