Ügyfelünk egy hazai és nemzetközi projektmegbízásokkal működő üzleti tanácsadó cég, amelynek felkérésére keresünk új munkatársat. Ügyfelünk nagyvállalatok számára nyújt tanácsadási, szervezési és fejlesztési szolgáltatásokat, vállalati alkalmazások, üzleti folyamatok és üzleti intelligencia területén. Az érintett szektorok elsődlegesen: pénzintézeti szektor, telekommunikáció, regionális szolgáltató központok (SSC), gyógyszeripar, energetika.
A cég folyamatos növekedése kapcsán, új üzleti lehetőségekből adódó feladatok elvégzésére keresünk, ambiciózus, megalapozott tudással és tapasztalattal rendelkező munkatársakat nagybanki projektekre.

  • felsőfokú gazdasági vagy gazdaságinformatikai végzettsége van,
  • legalább 5 éves IT projektvezetői tapasztalattal rendelkezik banki környezetben,
  • rendelkezik projektmenedzsment módszertani ismeretekkel,
  • rendelkezik banki rendszerbevezetési, rendszerfejlesztési projekttapasztalattal,
  • erős banki domain ismerete van,
  • felső- vagy középvezetői tapasztalattal, magabiztos fellépéssel és jó kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • erős Excel, Word, PowerPoint és Microsoft Project tudással rendelkezik,
  • jártas komplex szakmai témák vezetésében,
  • vezetett már 10 fős, vagy annál nagyobb team/projekt csapatot,
  • rendelkezik koordinációs, PMO tapasztalattal és ismeretekkel,
  • kommunikáció képes angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban,
  • szereti a változatos munkát és könnyen tud alkalmazkodni,

akkor várjuk jelentkezését!

Feladatai lesznek többek között:

  • irányító szerep nagybanki projekt lebonyolításában
  • együttműködés az ügyfél oldali steakholder-ekkel valamint a cég vezetőivel.

Amit kínálnak:

  • változatos munka, szakmai kihívások,
  • határozott céges vezetői háttér és konstruktív csapat,
  • hosszú távú fejlődési lehetőség,
  • megfelelő kompenzációs csomag.