DevOps mérnök

Nagyvállalati digitalizációs projektjébe keresünk tapasztalattal rendelkező DevOps mérnököt. Ügyfelünk webes alkalmazásfejlesztéshez komplex fejlesztői és teszt környezeteket alakít ki felhő alapú technológiák használatával. A software környezetekben sok különböző alkalmazást kell telepíteni és napi szinten karbantartani, ehhez automatizált megoldásokat és DevOps módszereket alkalmazva.

Ügyfelünk a magyar piacon a pénzintézeti szektor számára szállított webes és üzleti rendszerek egyik meghatározó szereplője, jelen van a nagy bankok napi fejlesztési, integrátori és digitalizációs feladataiban, valamint egyéb nagyvállalati ügyfeleknél is. Fő profilját a modern frontend, elsősorban a banki és pénzügyi szektor szereplői számára szállított fejlesztések alkotják.

Várjuk jelentkezésed, ha lelkesen dolgozol, nem ijedsz meg, hogy napi szinten használd az angol nyelvet. Nem árt, ha szeretsz kísérletezni, valamint minden feladatot automatizálni.

KÖVETELMÉNYEK:

  • Legyen legalább 1 év tapasztalatod DevOps területen, de ha tapasztaltabb vagy is szivesen látunk
  • Ismered a Linuxot, de nem ijedsz meg Windows környezettől sem
  • Jenkins, Nexus, Sonarqube rendszerekkel van telepítési és konfigurációs tapasztalatod
  • Nem ismeretlen számodra a verziókezelés (Git) és folyamatos integráció (CI) fogalma
  • Érdekel az AWS és szívesen foglalkozol konténerizált szállítással
  • Tudsz angolul beszélni és chatelni a külföldi kollégákkal

FELADATOK:

  • Telepítés és build folyamatok koncepciójának kidolgozása és automatizálása külföldi kollégákkal
  • Kisebb-nagyobb részfeladatok szkriptekkel történő megoldása (Bash, PowerShell)

ELŐNY:

  • Fejlesztési tapasztalat
  • Docker, Kubernetes, Ansible tapasztalat
  • Tanácsadói hozzáállás a problémákhoz

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

Életrajzodat várjuk az info@transpose-hr.hu email címre.