Ügyfelünk a pénzintézeti szektor számára szállított frontend, middleware és rendszerintegrációs kompetenciák tekintetében, a hazai piac egyik meghatározó szereplője. 20 éves fennállásuk során alapértékeik változatlanok maradtak: kiemelkedő szakmai színvonalat képviselnek és szenvedélyük az új technológiák. Széleskörű tudással rendelkező, elemzői és fejlesztői csapatukkal képesek a legkomplexebb feladatok ellátására, valamint partnereik üzleti folyamatainak teljeskörű támogatására.

A cég bővülése és új nagybanki projektfeladatok kapcsán, dinamikus, szakmailag naprakész csapatukba keresnek új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Frontend (Angular) fejlesztő

 Feladatai lesznek többek között:

  • webes alkalmazások továbbfejlesztése,
  • technikai tervezési feladatok,
  • kapcsolattartás a vezető fejlesztővel,
  • automata tesztek írása,
  • dokumentáció-készítés.

Elvárások:

  • 3-4 év releváns tapasztalat,
  • minimum 1 év Angular (2+) gyakorlat,
  • kommunikációra alkalmas angol nyelvtudás.

 Előnynek számít:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • Typescript, RxJS, Redux, NodeJS ismeret

Amit kínálnak:

  • megbízható, stabil munkahely,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszony,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • projekt-alapú fejlesztés, változatos, érdekes projektek,
  • barátságos légkör.