Ügyfeleink – hazai és nemzetközi projekt megbízásokkal működő üzleti és informatikai tanácsadó cégek – felkérésére keresünk szakembereket.

Ügyfeleink nagyvállalatok számára nyújtanak tanácsadási, szervezési és fejlesztési szolgáltatásokat, vállalati alkalmazások, üzleti folyamatok és üzleti intelligencia területeken. Az érintett szektorok elsődlegesen: pénzintézeti szektor, telekommunikáció, regionális szolgáltató központok (SSC), gyógyszeripar, energetika.

A pénzintézeti, valamint telekommunikációs szektorban folyamatban lévő és új projektek/feladatok elvégzésére ambiciózus, megalapozott technológiai jártassággal rendelkező munkatársak jelentkezését várjuk.

A pozíció megnevezése:                             IT Software Solutions Architect

Amennyiben

  • legalább 5 év munkatapasztalattal rendelkezel banki, vagy telko IT területeken,
  • van integracios tapasztalatod, részt vettél SOA interfészek kialakításában, es/vagy működtetésében,
  • részt vettél IT rendszerbevezetési / módosítási projektek előkészítésében, ahol egy szervezet IT stratégiai céljai alapján kellett kialakiani a rendszerbeveztés technikai követelményeit,
  • képes vagy felismerni egy szervezet architektúrájában az egyes rendszerek funkcióit és az új igények bevezetésénél a szervezet számára legmegfelelőbb megoldást tudod javasolni figyelembe véve az egyes rendszerek funkcióit.
  • képes vagy átfogó szakmai koncepciók és megoldások kidolgozására,
  • van fejlesztési vagy rendszerszervezői tapasztalatod
  • rendelkezel felsőfokú szakirányú diplomával,
  • projektmenedzsment szemléletben tudsz gondolkozni és dolgozni
  • megalapozott tudásod van az alkalmazásfejlesztés és IT rendszerek tervezése területén
  • nyitott vagy innovatív, új IT technológiák elsajátítására,
  • tudsz és akarsz is csapatban dolgozni,
  • birtokában vagy hatékony, konstruktív kommunikációs képességeknek,
  • rendelkezel munkakörnyezetben használható, aktív angol nyelvtudással,

esetleg

  • minőségbiztosítóként részt vettél IT fejlesztési folyamat kialakításában/működtetésében,
  • minőségbiztosítóként részt vettél IT fejlesztési projektekben,

akkor várjuk jelentkezésedet!

Amit kínálunk:

  • változatos munka, szakmai kihívások és innovatív projektek
  • jelentős pénzintézeti vagy telco cégek projektjeiben való részvétel
  • megfelelő kompenzációs csomag, laptop, mobilinternet és mobiltelefon a munkavégzéshez.
  • specifikus, kapcsolódó oktatásokon, konferenciákon való részvétel

Feladataid lesznek többek között:

  • IT architektúra tervezés és egyeztetés
  • Vezetői támogatás, IT architektúra kialakítással és működtetéssel kapcsolatos kérdésekben
    Fejlesztők munkájának követése és támogatása