Ügyfelünk a pénzintézeti szektor számára szállított frontend, middleware és rendszerintegrációs kompetenciák tekintetében, a hazai piac egyik meghatározó szereplője. 20 éves fennállásuk során alapértékeik változatlanok maradtak: kiemelkedő szakmai színvonalat képviselnek és szenvedélyük az új technológiák. Széleskörű tudással rendelkező, elemzői és fejlesztői csapatukkal képesek a legkomplexebb feladatok ellátására, valamint partnereik üzleti folyamatainak teljeskörű támogatására.

A cég bővülése és új nagybanki projektfeladatok kapcsán, dinamikus, szakmailag naprakész csapatukba keresnek új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

JAVA fejlesztő

 Feladatai lesznek többek között:

  • nyílt forrású technológiákra épülő Java8 webalkalmazások fejlesztése,
  • részvétel az ajánlati és a műszaki tervezési fázisban,
  • szoros kapcsolattartás a tesztelő, üzleti elemző és kliens oldali fejlesztő kollégákkal.

Elvárások:

  • 3-4 év releváns tapasztalat,
  • Spring platform beható ismerete (Spring Framework, Spring Boot, Spring Data, Spring Cloud, stb),
  • szerveroldali webfejlesztési tapasztalat,
  • webservice fejlesztési tapasztalat,
  • fejlesztési eszközök ismerete,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

 Előnynek számít:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • érdeklődés friss technológiai megoldások iránt, nyitottság a tanulásra,
  • Devops módszertan és eszközök ismerete,
  • Full stack megközelítés,
  • érdeklődés más JVM nyelvek iránt.

Amit kínálnak:

  • megbízható, stabil munkahely,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszony,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • projekt-alapú fejlesztés, változatos-érdekes projektek,
  • barátságos légkör.