Partnerünk egy ír tulajdonú, devizakereskedelmi termékeket fejlesztő, kis létszámú magyar csapattal rendelkező cég, mely a világ vezető befektetési bankjai és pénzügyi szolgáltatói számára végez fejlesztési szolgáltatást. Magyarországon több mint 10 éve vannak jelen.

Most új üzleti lehetőségekből adódó feladatok elvégzésére keresünk, ambiciózus, megalapozott tudással és tapasztalattal rendelkező munkatársakat Java fejlesztő (devizakereskedelmi termékek) pozícióba.

  • van szakirányú felsőfokú végzettséged vagy több éves munkatapasztalatod,
  • alapos JAVA tudással és tapasztalattal rendelkezel,
  • ismered a Maven-t és az Ant-ot,
  • középfokú angol nyelvtudással és jó beszédkészséggel rendelkezel,
  • képes vagy önálló munkára és vannak saját ötleteid,
  • szereted a változatos munkát és könnyen tudsz alkalmazkodni,

Esetleg:

  • agilis szemlélettel rendelkezel,
  • van FX vagy banki területen való jártasságod,

akkor várjuk jelentkezésed!

Feladataid lesznek többek között:

  • tőzsdei /devizakereskedelmi back office szoftver tervezése,
  • szoros együttműködés az ügyvezetéssel, team-leadekkel és a fejlesztői csapattal,
  • a fejlesztési folyamatok rendszeres felülvizsgálata és javítása,
  • felelősségvállalás a termék minőségi paramétereiért (funkciók, teljesítmény, skálázhatóság).

Amit kínálnak:

  • hosszútávú munkalehetőség,
  • szakmai fejlődés,
  • előrelépési lehetőség projektvezetői pozícióba,
  • jó hangulatú csapat,
  • a cég által támogatott nyelvtanulás,
  • Home office, vállalkozói formában is.