Java fejlesztő

Ügyfelünk a magyar piacon a pénzintézeti szektor számára szállított webes és üzleti rendszerek egyik meghatározó szereplője, jelen van a nagy bankok és egyéb nagyvállalati ügyfelek napi fejlesztési, integrátori és digitalizációs feladataiban.

Új feladatok, projectek és bővülés kapcsán, Agilis módszertannal működő Scrum csapatba keresünk Java fejlesztőket.

Számítunk a szaktudásodra, ha szeretnél komplex rendszerekkel tapasztalatot szerezni, hiszel a bevált és elterjedt módszertanokban és a „véredben is bitek csorognak”.

KÖVETELMÉNYEK:

– Legalább 1 év munkatapasztalat Java alapú rendszerek fejlesztésében, de szívesen várunk szenior munkatársat is.

– Nem ismeretlen számodra a JavaEE vagy Spring – ha csak szeretnél elmélyedni bennük, akkor megtanítjuk

– Használtál már web vagy alkalmazásszervert (még ha csak egy Tomcat is volt az)

– Nem ijedsz meg a Git, Maven, Jenkins eszközöktől

– Van véleményed a Clean Code és a TDD alapelveivel kapcsolatban

– Tudod, mi a különbség a monolitikus, SOA és microservice architektúrák között

FELADATOK:

– Algoritmusok és funkciók tervezése

– Java alapú fejlesztés nyílt technológiákkal (pl.: Spring, Hibernate, MySQL)

ELŐNY:

– Full-stack fejlesztői tapasztalat

– Integrációs technológiák ismerete (ESB, REST, stb.)

– Tanácsadói hozzáállás a problémákhoz

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

– Angol – Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

– Budapest