Ügyfelünk egy hazai és nemzetközi projekt megbízásokkal működő kb. 350 fős üzleti tanácsadó cégcsoport, akinek felkérésére keresünk új munkatársat.

Ügyfelünk nemzetközi nagyvállalatok számára nyújt tanácsadási, szervezési és fejlesztési szolgáltatásokat, vállalati alkalmazások, üzleti folyamatok és üzleti intelligencia területén. Az érintett szektorok elsődlegesen a pénzintézeti szektor, telekommunikáció, regionális szolgáltató központok (SSC), gyógyszeripar, energetika. Sok hazai és külföldi projekten dolgoznak.

A cég központi irodájába, a pénzügyi területre keresünk új munkatársat.

Amennyiben:

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettséged van,
  • érdekel a kontrolling terület,
  • van a főiskola alatt vagy után szerzett releváns szakmai tapasztalatod (BIG4 audit tapasztalat előny, de nem elvárás),
  • erős excel tudásod van,
  • jó az elemző készséged,
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezel,
  • legalább középszinten kommunikálsz angolul,

akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladataid lesznek többek között:

  • a Cégcsoport napi pénzügyi és kontrolling feladatainak támogatása,
  • kimenő számlák elkészítése,
  • bejövő számlák ellenőrzése,
  • projektkontrollinghoz kapcsolódó feladatok, projekttervek ellenőrzése, elhatárolások kalkulálása, szerződések nyomon követése,
  • havi időrögzítési folyamat támogatása, kapcsolattartás a kollégákkal,
  • havi Forecast-meetingek szervezése, levezetése,
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal,
  • havi zárás támogatása,
  • heti Cash Flow-riport előkészítése,
  • egyéb ad hoc kontrolling és elemzési kalkulációk készítése.

Amit kínálnak:

  • változatos munka,
  • kellemes és professzionális munkakörnyezet,
  • hosszú távú fejlődési lehetőség,
  • jó infrastruktúra,
  • szakmai támogatás,
  • versenyképes juttatások.