Ügyfelünk egy pénzügyi tanácsadó cég, amelynek felkérésére keresünk új munkatársat.
Ügyfelünk nagyvállalatok és nagyobb kkv cégek számára nyújt pénzügyi, tranzakciós, tőkebevonási és egyéb finanszírozási tanácsadást, illetve készít megvalósíthatósági és piaci tanulmányokat, valamint foglalkozik adótanácsadással.

A cég folyamatos növekedése kapcsán, új üzleti lehetőségekből adódó feladatok elvégzésére keresünk, ambiciózus, megalapozott tudással és tapasztalattal rendelkező munkatársat, aki heti körülbelül 20 órában, alvállalkozóként segíti a cég működését elemzési feladatok elvégzésével.

AMENNYIBEN:

  • legalább 3 éves gyakorlattal rendelkezel elemzés, pénzügyi elemzés területén;
  • dolgoztál strukturált finanszírozás, M&A vagy egyedi finanszírozás területén;
  • esetleg bankban, üzleti tanácsadó cégnél vagy kockázati tőkealapnál foglalkoztál cégek finanszírozásának elemzésével, vagy végeztél due diligence munkákat;
  • kreatívan gondolkodsz, szeretsz megoldási alternatívákat keresni és szereted a számok világát;
  • szívesen dolgozol önállóan, otthonról;
  • szeretnél részmunkaidőben dolgozni, vagy egyéb munkáid mellett vállalni plusz feladatokat;

akkor várjuk jelentkezésedet!

FELADATAID LESZNEK TÖBBEK KÖZÖTT:

  • üzleti tervek készítésében való részvétel;
  • piackutatás és elemzés;
  • excelben készített elemzések, hatásvizsgálatok, érzékenységi vizsgálatok;

mely feladatok megvalósíthatósági tanulmányok, üzleti tervek vagy átvilágítások részét képezik.

AMIT KÍNÁLNAK:

  • változatos munka, innovatív projektekben való részvétel;
  • rugalmas munkaidő;
  • megfelelő kompenzációs csomag;
  • home office.