Ügyfelünk egy pénzügyi tanácsadó cég, amelynek felkérésére keresünk új munkatársat.
Ügyfelünk nagyvállalatok és nagyobb kkv cégek számára nyújt pénzügyi, tranzakciós, tőkebevonási és egyéb finanszírozási tanácsadást, illetve készít megvalósíthatósági és piaci tanulmányokat, valamint foglalkozik adótanácsadással. Munkája pályázatok készítésére és azok pénzügyi lebonyolítására is kiterjed.

A cég folyamatos növekedése kapcsán, új üzleti lehetőségekből adódó feladatok elvégzésére keresünk, ambiciózus, megalapozott tudással és tapasztalattal rendelkező munkatársat, aki akár teljes állásban, akár rugalmas, heti 20-40 órában, akár alvállalkozóként segíti a cég működését elemzési feladatok elvégzésével.

AMENNYIBEN:

  • legalább 3 éves munkatapasztalattal rendelkezik;
  • gyakorlata van elemzés, pénzügyi elemzés és/vagy tanácsadás területén;
  • dolgozott strukturált finanszírozás, M&A vagy egyedi finanszírozás területén;
  • esetleg bankban, üzleti tanácsadó cégnél vagy kockázati tőkealapnál foglalkozott cégek finanszírozásának elemzésével, vagy végzett due diligence munkákat;
  • részt vett projektmenedzsment feladatokban pénzügyi tanácsadással összefüggésben;
  • kreatívan gondolkodik, szeret megoldási alternatívákat keresni és szereti a számok világát;
  • szívesen dolgozik önállóan, akár részmunkaidőben, vagy egyéb munkái mellett vállalna plusz feladatokat

akkor várjuk jelentkezését!

FELADATAI LESZNEK TÖBBEK KÖZÖTT:

  • üzleti tervek készítésében való részvétel;
  • piackutatás és elemzés;
  • excelben készített elemzések, hatásvizsgálatok, érzékenységi vizsgálatok;
  • pénzügyi projektekhez kapcsolódó projektmenedzsment feladatok.

AMIT KÍNÁLNAK:

  • változatos munka, innovatív projektekben való részvétel;
  • rugalmas munkaidő;
  • megfelelő kompenzációs csomag;
  • home office lehetőség.