Ügyfelünk egy hazai és nemzetközi projekt megbízásokkal működő üzleti tanácsadó cég, amelynek felkérésére keresünk új munkatársat.

Ügyfelünk nagyvállalatok számára nyújt tanácsadási, szervezési és fejlesztési szolgáltatásokat, vállalati alkalmazások, üzleti folyamatok és üzleti intelligencia területén. Az érintett szektorok elsődlegesen: telekommunikáció, pénzintézeti szektor, regionális szolgáltató központok (SSC), gyógyszeripar, energetika.

Új üzleti lehetőségekből adódó feladatok elvégzésére keresünk, ambiciózus, megalapozott tudással és tapasztalattal  rendelkező munkatársakat nemzetközi nagybanki projektekre.

  • felsőfokú közgazdász vagy gazdaságinformatikai végzettsége van,
  • legalább 3-5 éves tapasztalattal rendelkezik az alábbi banki területek egyikén: számlavezetés, kártyatermékek, hitelezés, kockázatkezelés, fizetésforgalom, folyamatmenedzsment, szervezés, üzleti elemzés,
  • részt vett IT vagy üzleti projektekben, vagy dolgozott, mint rendszerszervező / üzleti elemző,
  • ismeri a banki folyamatokat,
  • magabiztos informatikai készségekkel rendelkezik
  • esetleg ismeri és tudja értelmezni a banki IT architektúra egyes elemeit, képes javaslatokat tenni ezekkel kapcsolatos átalakításokra
  • jó az elemző készsége, tud rendszerben gondolkodni,
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezik,
  • kommunikáció képes angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban,
  • szereti a változatos munkát és könnyen tud alkalmazkodni

akkor várjuk jelentkezését!

Előnynek számít:

  • van utazási hajlandósága, időszakos kint tartózkodással a közép kelet európai régióban.

Amit kínálnak:

  • változatos munka,
  • részvétel különböző nemzetközi pénzintézeti projektekben
  • hosszú távú fejlődési lehetőség,
  • előre lépés projektmenedzseri pozícióba,
  • szakmai támogatás,
  • versenyképes juttatások.

Feladatai lesznek többek között:

  • a különböző projekteken belül a rendszerszervezési, elemzési vagy projektvezetési feladatok elvégzése,
  • az üzleti folyamatok és termékek felmérése, elemzése, nyomon követése,
  • a projektek adminisztratív támogatása,
  • informatikai rendszerek paraméterezése, szükséges fejlesztések specifikálása és tesztelése.

Magyar és angol nyelvű életrajzát várjuk az info@transpose-hr.hu email címre.