Ügyfelünk hazánk egyik piacvezető bankja, egy nemzetközi bankcsoport magyarországi leányvállalata, amelynek megbízásából új munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Solution Architect – payment

Főbb feladatok lesznek:

  • Egy komplex rendszercsere projekt életében, az IT jellegű feladatok teljes körű menedzselése (specifikációk készítése, minőségbiztosítása, alternatívák feltérképezése, döntés-előkészítés, javaslat fejlesztések ütemezésére),
  • Közreműködés a szakterületek tervezési feladataiban, fejlesztések azonosításában, priorizálásában, stratégiai tervezésben,
  • Szakértői támogatás biztosítása a problémakezelésben, hibafeltárás,
  • A rendszereket érintő szolgáltatások (SOA) felügyelete és továbbfejlesztése,
  • Átfogó szakmai koncepciók, megoldások kidolgozása,
  • Piaci trendek nyomon követése, üzleti igények támogatása új technológiákkal,
  • Szakmai és piaci ismeretek felhasználásával, trendek elemzésével fejlesztési, tesztelési folyamatok, technológiák, módszertanok megújítása,
  • Szakmai elemző tevékenység támogatása,
  • Szakmai csoport koordinálása.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • 5+ éves pénzintézetnél rendszerszervezőként szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú műszaki/informatikai vagy gazdasági informatikai végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Analitikus szemlélet,
  • Adatbázis-kezelésben szerzett tapasztalat,
  • UML modellező nyelv ismerete,
  • Projektmenedzsment-szemlélet.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Fizetésforgalmi (payment) ismeretek,
  • Banki tapasztalat, termék- /folyamatismeret.