Ügyfelünk egy – az általa nyújtott szolgáltatások és termékek területén – piacvezető pénzintézet, amely sok éves múltra tekint vissza.
Az IT terület növekedése kapcsán keresünk ambiciózus, megalapozott tudással rendelkező munkatársat részükre, Tesztelő pozícióba.

Amennyiben:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettséged van,
  • legalább 2-3 év manuális tesztelésben szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • van tesztesetek írásában, tesztforgatókönyvek kidolgozásában szerzett gyakorlatod,
  • szívesen dolgozol sokszínű technológián alapúló IT rendszerekkel,
  • érdeklődsz az automatizált tesztkeretrendszerek iránt,
  • MS Office felhasználói szintű ismereted van,
  • rendelkezel legalább középfokú angol nyelvismerettel, legfőképp írásban,
  • továbbá dokumentálási készséged, precíz munkavégzésed, jó kommunikációs készséged van,

akkor várjuk jelentkezésed!

Előnynek számít:

  • felhasználói tesztek automatizálásában szerzett tapasztalat,
  • automatizált tesztkeretrendszer technológiák ismerete.

Feladataid lesznek többek között:

  • alkalmazás funkciók manuális tesztelésének előkészítése,
  • webes és nem webes alkalmazások tesztelése, tesztelések koordinációja,
  • tesztesetek és tesztforgatókönyvek készítése,
  • tesztelés értékelése, dokumentálása és riportolása,
  • közreműködés a hibakezelési és hibanyilvántartási folyamatokban,
  • csapatban való együttműködés.

Amit kínálnak:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • vonzó juttatási csomag,
  • fiatal, dinamikus csapat,
  • belvárosi munkahely és home office lehetőség,
  • fejlődési lehetőség.