Ügyfelünk egy hazai és nemzetközi projekt megbízásokkal működő üzleti tanácsadó cég, amelynek felkérésére keresünk új munkatársat.

Ügyfelünk nagyvállalatok számára nyújt tanácsadási, szervezési és fejlesztési szolgáltatásokat, vállalati alkalmazások, üzleti folyamatok és üzleti intelligencia területén. Az érintett szektorok elsődlegesen: pénzintézeti szektor, telekommunikáció, regionális szolgáltató központok (SSC), gyógyszeripar, energetika.

Új üzleti lehetőségekből adódó feladatok elvégzésére keresünk, ambiciózus, megalapozott banki tudással és tapasztalattal rendelkező munkatársakat belföldi és külföldi nagybanki projektekre.

  • felsőfokú közgazdász vagy gazdaságinformatikai végzettsége van,
  • legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezik kereskedelmi banki központi területeken,
  • banki folyamatok, működés, rendszerek, termékek ismerete az alábbiak közül egy vagy több, vagy más banki termék, illetve folyamat ismeret:
      • fizetésforgalom: GIRO, SWIFT, SEPA, IG2
      • készpénzforgalom, számlák és betétek
      • e-banking, CRM, Front-end rendszerek
      • hitelezés, behajtás
      • banki számvitel
  • magabiztos informatikai készségekkel rendelkezik,
  • jó az elemző készsége, tud rendszerben gondolkodni,
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezik,
  • kommunikáció képes angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban,
  • szereti a változatos munkát és könnyen tud alkalmazkodni,
  • utazási hajlandóság, időszakos kint tartózkodással vagy kitelepüléssel a közép kelet európai régióban.

akkor várjuk jelentkezését!

Előnynek számít:

  • részt vett banki IT vagy üzleti projektekben vagy dolgozott, mint üzleti elemző,
  • alaposan ismeri egy vagy több banki számlavezető rendszer működését,
  • projektvezetői, vagy munkacsoport vezetői tapasztalat,
  • projekt módszertanok alapos ismerete,
  • az angol nyelv mellett más európai nyelv szakmai kommunikációra alkalmas ismerete.

Amit kínálnak:

  • változatos munka,
  • részvétel különböző nemzetközi pénzintézeti projektekben,
  • hosszú távú tanulási és fejlődési lehetőség,
  • szakmai támogatás,
  • versenyképes juttatások,
  • laptop, mobilinternet és mobiltelefon a munkavégzéshez,
  • rugalmas munkaidő.

Feladatai lesznek többek között:

  • az üzleti folyamatok és termékek felmérése, elemzése, nyomon követése,
  • új banki termékek, folyamatok, rendszerek bevezetése kapcsán tervezési, szervezési feladatok ellátása,
  • a különböző projekteken belül elemzési, rendszerszervezési vagy projektvezetési feladatok elvégzése,
  • kapcsolattartás bankok üzleti, folyamatszervezési, rendszerfejlesztési területeivel.

Magyar és angol nyelvű életrajzát várjuk a info@transpose-hr.hu email címre.