Tapasztalt frontend és mobil fejlesztő

Ügyfelünk – a magyar piacon a pénzintézeti szektor számára szállított webes és üzleti rendszerek egyik meghatározó szereplője – felkérésére keresünk szakembereket. Ügyfelünk jelen van a nagy bankok napi fejlesztési, integrátori és digitalizációs feladataiban, valamint egyéb nagyvállalati ügyfeleknél is. Fő profilját a modern frontend, elsősorban a banki és pénzügyi szektor szereplői számára szállított fejlesztések alkotják.

Ügyfelünk agilis módszertan szerint működő Scrum csapatába keresünk tapasztalt React és React Native frontend fejlesztőket.

Számítunk rád, ha lelkesen dolgozol, rugalmasan állsz az informatikai és üzleti problémákhoz és jól alkalmazod a már bevált és elterjedt módszereket.

KÖVETELMÉNYEK:

– Legyen legalább 1 év tapasztalatod React vagy React Native keretrendszerek használatában, de ha tapasztaltabb vagy sem baj

– Ismered a webes szabványokat

– Nem ijedsz meg a HTTP és a REST rövidítésektől

– Ismered a software release folyamatokat (verziókezelés, folyamatos integráció)

– Tudsz angolul beszélni a holland és a magyar kollégákkal is

FELADATOK:

– Felhasználóbarát, reszponzív felületek tervezése és fejlesztése

– Junior React fejlesztők szakmai mentorálása

ELŐNY:

– Más frontendi megoldások ismerete, pl. Angular

– Java backend fejlesztési tapasztalat

– Tanácsadói hozzáállás a problémákhoz

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

– Angol – Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

– Budapest