Ügyfelünk egy prominens, Európában piacvezető szolgáltató cég, melynek megbízásából, a cég bővülése kapcsán ambiciózus, megalapozott tudással rendelkező munkatársat keresünk Accounting manager (revenue) pozícióba.

  • rendelkezik egyetemi vagy főiskolai diplomával közgazdaságtanból, pénzügyi vagy számviteli szakon,
  • van 3+ év munkatapasztalata hasonló területen, lehetőleg multinacionális vállalatnál vagy van nagyvállalati audit tapasztalata,
  • alapos Excel ismeretekkel rendelkezik,
  • ismeri/érti a legfontosabb számviteli koncepciókat, különös tekintettel az IFRS-re,
  • erős interperszonális készségekkel rendelkezik, elsősorban vezetés, gondolkodás, problémamegoldás és kommunikáció terén,
  • képes az önálló munkavégzésre,
  • folyékonyan kommunikál (szóban és írásban) angolul,

akkor várjuk jelentkezését!

 Előnynek számít:

  • nemzetközi számviteli képesítés (ACCA, CIMA, stb.),
  • ERP rendszerek használatában szerzett tapasztalat.

Feladatai lesznek többek között:

  • a Cégcsoport bevétel-elszámolási folyamatainak vezetése,
  • olyan projektekben való részvétel vagy azok vezetése, amelyek javítják a számviteli műveletek teljesítményét (hatékonyság, minőség és időszerűség), beleértve a folyamatok további digitalizálását is,
  • részvétel a havi zárásokban,
  • külső és belső auditok támogatása,
  • együttműködés a Cégcsoport kiszervezett számviteli szolgáltatójával.

Amit kínálnak:

  • versenyképes fizetés,
  • életbiztosítás,
  • teljesítménytől függően éves bónusz,
  • AYCM sportbérlet,
  • a cég szolgáltatásához kapcsolódó kiemelt kedvezmények,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • támogató vezetői hozzáállás.