Ügyfelünk egy hazai és nemzetközi projekt megbízásokkal működő üzleti tanácsadó cég, amely a pénzintézeti szektor nagyvállalatai számára nyújt tanácsadási, szervezési és fejlesztési szolgáltatásokat, vállalati alkalmazások, üzleti folyamatok és üzleti intelligencia területén.

A cég folyamatos növekedése okán, új üzleti lehetőségekből adódó feladatok elvégzésére keresünk ambiciózus, megalapozott tanulmányokkal és pár év tapasztalattal rendelkező Banki projekt tanácsadókat, belföldi és külföldi nagybanki projektekre.

  • érdekel a tanácsadó szektor, szeretnél projekteken dolgozni, ahol kamatoztathatod a bankban szerzett tudásodat, tapasztalatodat,
  • felsőfokú közgazdász vagy gazdaságinformatikai végzettséged van,
  • 2-5 év kereskedelmi banki tapasztalattal rendelkezel banki központi területek valamelyikén,
  • átfogó ismereted van banki termékekről, üzleti és informatikai folyamatokról,
  • magabiztos fellépéssel és jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • vannak ismereteid banki folyamatokat támogató IT rendszerekről,
  • jó az elemző készséged, tudsz rendszerben gondolkodni,
  • erős Excel, Word, PowerPoint tudással rendelkezel,
  • szereted a változatos munkát és könnyen tudsz alkalmazkodni,
  • jó csapatjátékos vagy és együttműködő attitűd jellemez,
  • magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban,
  • szívesen dolgozol nemzetközi csapatban,

esetleg:

  • részt vettél már banki projektben szervezőként vagy szakmai támogatóként,
  • vállalsz időszakosan külföldi munkavégzést,

akkor várjuk jelentkezésed!

Feladataid lesznek többek között:

  • banki projekteken belül projektszervezési feladatok elvégzése, szakmai támogatása és dokumentációja,
  • banki folyamatok és termékek felmérése, elemzése, dokumentációja,
  • banki IT rendszerek bevezetésének előkészítése, lebonyolítása,
  • kapcsolattartás projekt résztvevőkkel; banki és tanácsadói csapatok koordinálása és támogatása,
  • projektekhez és rendszerekhez kapcsolódó dokumentáció készítése.

Amit kínálnak:

  • változatos munka,
  • részvétel nagybanki projektek lebonyolításában,
  • hosszú távú tanulási és fejlődési lehetőség,
  • szakmai támogatás.