Ügyfelünk egy hazai és nemzetközi projekt megbízásokkal működő üzleti tanácsadó cég, amelynek felkérésére keresünk új munkatársat. Ügyfelünk nagyvállalatok számára nyújt tanácsadási, szervezési és fejlesztési szolgáltatásokat, vállalati alkalmazások, üzleti folyamatok és üzleti intelligencia területén. Az érintett szektorok elsődlegesen: pénzintézeti szektor, telekommunikáció, regionális szolgáltató központok (SSC), gyógyszeripar, energetika.

Új üzleti lehetőségekből adódó feladatok elvégzésére keresnek ambiciózus, megalapozott tudással és tapasztalattal rendelkező munkatársakat, Banki rendszerszervező pozícióba.

  • felsőfokú közgazdász vagy gazdaságinformatikai vagy informatikai végzettsége van,
  • magabiztos tapasztalattal rendelkezik banki folyamatok és termékek területén és vett már részt üzleti vagy IT projectekben – kifejezetten hitelezés és/vagy core banki rendszer bevezetésen,
  • alaposan ismeri egy vagy több nagy banki rendszer működését,

és/vagy

  • ismeri és tudja értelmezni a banki IT architectúra egyes elemeit, képes javaslatokat tenni ezekkel kapcsolatos átalakításokra,
  • jó az elemző készsége, tud rendszerben gondolkodni,
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezik,
  • kommunikáció képes angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban,
  • szereti a változatos munkát és könnyen tud alkalmazkodni,

előnynek számít:

  • ha van külföldi utazási hajlandósága,

akkor várjuk jelentkezését!

Feladatai lesznek többek között:

  • a különböző projekteken belül a rendszerszervezési, elemzési feladatok elvégzése,
  • a projektmenedzserek munkájának támogatása, döntéselőkészítés,
  • az üzleti folyamatok és termékek felmérése, elemzése, nyomon követése,
  • a projektek adminisztratív támogatása,
  • informatikai rendszerek paraméterezése, szükséges fejlesztések specifikálása és tesztelése.

Amit kínálnak:

  • részvétel különböző nagy pénzintézeti projektekben,
  • hosszú távú fejlődési lehetőség,
  • szakmai támogatás,
  • változatos munka,
  • versenyképes juttatások,
  • laptop, mobilinternet és mobiltelefon a munkavégzéshez.