Ügyfelünk egy sok éves múltra visszatekintő – az általa nyújtott szolgáltatások és termékek területén – piacvezető pénzintézet, amelynek megbízásából, keresünk ambiciózus, megalapozott tudással rendelkező új munkatársat az alábbi pozícióba:

Csaláskezelési Szakértő

  • rendelkezik felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi, közgazdasági) végzettséggel,
  • képes angol nyelven kommunikálni szóban és írásban egyaránt,
  • banknál vagy egyéb pénzügyi szolgáltatónál szerzett min. 5 éves csaláskezelési munkatapasztalattal rendelkezik,
  • önálló, hatékony és proaktív munkavégzés jellemzi,
  • alapos, precíz, pontosan végzi munkáját és képes szoros határidők betartására,
  • rugalmas, jó a problémamegoldó és stressztűrő képessége,
  • képes csapatban dolgozni,

esetleg:

  • rendelkezik nyomozó hatóságnál szerzett csalásfelderítési és vizsgálati tapasztalattal,

akkor várjuk jelentkezését!

Feladatai lesznek többek között:

  • biztonsági kockázatértékelések végrehajtása, kockázatcsökkentő javaslatok kidolgozása,
  • üzleti folyamatok, termékek bankbiztonsági jellegű elemzése, kockázati pontok azonosítása, javaslatok megfogalmazása, változások nyomon követése,
  • Fraud monitoring működtetése,
  • kereskedői hálózat portfóliójának elemzése biztonsági szempontból, szabálytalanságok, visszaélések feltárása, folyamatjavító intézkedések elvégzése,
  • kapcsolattartás a társterületekkel tanácsadás csaláskezelés témakörben,
  • humánbiztonsági tevékenység ellátása, partnerek biztonsági átvilágítása,
  • oktatási anyagok kidolgozása, lebonyolítása,
  • csalásgyanúk vizsgálata, dokumentálása, hatósági eljárás kezdeményezése,
  • törvényi változások figyelemmel kísérése, Felügyeleti, hatósági ajánlások, állásfoglalások implementálása,
  • a területtel kapcsolatos feladatok adminisztrálása, nyilvántartások karbantartása.

Amit kínálnak:

  • heti 2 nap home office lehetőség, belvárosi iroda,
  • a munka és magánélet egyensúlya, családbarát munkahely,
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások,
  • notebook, mobiltelefon,
  • stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség.