Ügyfelünk egy sok éves múltra visszatekintő – az általa nyújtott szolgáltatások és termékek területén – piacvezető pénzintézet, amelynek felkérésére keresünk adatvagyon gazdálkodási keretrendszer kidolgozására, majd a rendszer működtetésére, karbantartására ambiciózus, megalapozott tudással rendelkező munkatársat

Data Governor pozícióba.

  • rendelkezel legalább 3 év szakmai tapasztalattal adatkezelési és/vagy adatvédelmi területen,
  • jártas vagy törzsadatkezelési koncepció kidolgozásában és/vagy karbantartásában,
  • rendelkezel felsőfokú (egyetemi-főiskolai) végzettséggel,
  • erős projektmenedzsment szemlélet és feladatkoordinációs készség jellemez,
  • kiválóan kommunikálsz és kezdeményező, proaktív hozzáállásod van,
  • önállóan végzed a munkád, ugyanakkor jól tudsz együttműködni másokkal,
  • képes vagy angolul kommunikálni (legalább írásban),

akkor várjuk jelentkezésed!

Előnynek számít:

  • nemzetközi adatkezelési best practice-ek ismerete,
  • adatvédelmi előírások, adatkezelés alapelveinek ismerete,
  • adatarchitektúra kialakításában, fejlesztésében vagy javításában szerzett tapasztalat,
  • adatkezelési szoftverek és alkalmazások ismerete,
  • bankszektorban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

Feladataid lesznek többek között:

  • adatvagyon gazdálkodási rendszer struktúrájának, szabályozási keretrendszerének kialakítása, adatstratégia végrehajtása és működtetése,
  • adatkezelési eljárások kidolgozása, az adatminőség felügyelete és biztosítása,
  • adatvédelmi és biztonsági szabályok betartása, az adatokhoz való hozzáférés szabályozása, szerepkörök definiálása,
  • adatgazda szerepkört ellátó munkatársak (~30-40 fő) koordinálása,
  • nyilvántartási rendszer működtetése, rendszerszintű támogatói feladatkör ellátása,
  • üzleti felhasználók támogatása, oktatások tartása,
  • kapcsolattartás, folyamatos egyeztetés társosztályokkal, adatgazdákkal, felhasználókkal.

Amit kínálnak:

  • heti 50% home office, modern munkahelyi környezet,
  • a munka és magánélet egyensúlya, családbarát munkahely,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • támogató vezetői hozzáállás,