Kereskedelmi banki ügyfelünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Digitális Innovációs Vezető

A munkakörhöz tartozó feladatok:

A vállalati banki digitális innovációért felelős szervezeti egység vezetőjeként:

  • a vállalati banki digitális innovációs stratégia kialakításának irányítása az üzleti stratégiával összhangban,
  • új vállalati banki digitális megoldások és fejlesztési lehetőségek beazonosítása és végrehajtása, ebbe beleértve a meglévő vállalati banki elektronikus értékesítési csatornák és az egyéb vállalati banki digitális szolgáltatások fejlesztését és ezekkel kapcsolatos új megoldások implementációját is,
  • vállalati banki digitális megoldások végrehajtásával összefüggő tervezés (budget, külső és belső erőforrások tervezése, időbeli ütemezés stb.), a tervek végrehajtásának ellenőrzése,
  • együttműködés a bank többi területével és a bankcsoport többi tagvállalatával (pl. IT fejlesztési területek és programirodák), a vállalati banki digitális innovációval összefüggő IT fejlesztési projektek és fejlesztési programok felügyelete,
  • új vállalati banki digitális megoldásokkal és fejlesztésekkel kapcsolatos előzetes üzleti elemzések (várható ügyfélpenetráció, bevételnövekedés, költségcsökkentés, ügyfélélmény javítás stb.) elvégzése,
  • vállalati banki digitális szolgáltatásokkal összefüggő ügyfélélmény menedzsmentje és javítása, ügyfél-visszajelzések és adatok gyűjtése, elemzése és felhasználása,
  • a vállalati bank képviselete a digitális innováció tekintetében a bank megfelelő fórumain és a bankcsoport egyéb tagvállalatai felé,
  • kapcsolattartás a bank és a bankcsoport többi divíziójával, naprakész ismeretek szerzése az ott folyó fejlesztési és innovációs feladatokkal kapcsolatban,
  • a banki működés üzleti és etikai szabályainak betartása és betartatása,
  • egyéb feladatok az igazgatóság vezetőjének iránymutatása alapján.

Szakmai elvárások:

  • gazdasági és/vagy műszaki felsőfokú végzettség,
  • nagyvállalati digitális üzletfejlesztésben, vezetői pozícióban szerzett legalább 10 éves, releváns szakmai tapasztalat,
  • nagyvállalati IT módszertan, IT projektmenedzsment alapos ismerete,
  • nagybanki működés legalább alapszintű ismerete,
  • legalább tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

Kompetencia elvárások:

  • magabiztos fellépés, jó meggyőző készség a bank legfelsőbb menedzsmenti szintjének irányába is,
  • jól strukturált gondolkodás,
  • rövid, tömör, világos, lényegre törő kommunikáció,
  • célorientáltság,
  • önállóság,
  • döntésképesség,
  • jó problémamegoldó készség,
  • vezetői képességek (5-10 fős üzleti elemzőkből és projektvezetőkből álló szervezeti egység vezetése, az egyes szakterületek által folytatott innovációs program- és projektmenedzsment vezetői szempontú felügyelete),
  • jó kooperációs attitűd, képesség csapatmunka megszervezésére és irányítására,
  • képesség, alkalmasság és ambíció tudás és információk megosztására.