Ügyfelünk hazánk egyik piacvezető kereskedelmi bankja, egy nemzetközi bankcsoport magyarországi leányvállalata, amelynek megbízásából tapasztalt és lelkes munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Hitel Rendszerszervező

  • van minimum 3 éves rendszerszervezői tapasztalatod, integrált IT rendszerek tervezésében, bevezetésében,
  • ismered az Oracle SQL és XML szabványokat, és alapszinten jártas vagy az adatbázis tervezésben, illetve az IT alkalmazások közötti kommunikációs módokban,
  • van pénzügyi területen – ezen belül a banki hitelezésbenIT fejlesztési és / vagy üzleti folyamat management területén szerzett gyakorlatod,
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • az angol nyelvet középfokon/kommunikációképes szinten használod,
  • analitikus gondolkodással és rendszerszemlélettel rendelkezel és önálló vagy,

esetleg rendelkezel:

  • lakossági hitel front – end rendszerek fejlesztésével kapcsolatos IT vagy üzleti tapasztalattal,
  • Agilis szoftverfejlesztéssel kapcsolatos gyakorlati tapasztalattal,

akkor várjuk jelentkezésed!

Főbb feladataid lesznek:

  • Üzleti igények felmérése, elemzése, közreműködés az üzleti követelmények kidolgozásában, pontosításában.
  • Specifikációk (megvalósíthatósági tanulmány, rendszer koncepció, rendszerterv), becslések készítése, tervezési feladatok önálló végrehajtása.
  • Funkcionális tesztek elvégzése, elfogadói tesztek támogatása, koordinációja, a fejlesztés alatt felmerült új/módosult/kiegészült üzleti igények felismerése és kezelése.
  • Téma vezetéssel kapcsolatos feladatok ellátása, koordináció a fejlesztésben érintett területek között.
  • Ad-hoc üzleti riportigények kiszolgálása, éles hibajavítások támogatása.
  • Felhasználók, üzleti partnerek támogatása, a napi normál működés fenntartása érdekében.
  • A szállítói ajánlatokat véleményezése, részvétel alternatív eszközök, lehetőségek feltérképezésében.
  • Kapcsolattartás a felhasználókkal, fejlesztőkkel, projektvezetőkkel.

Amit kínálnak:

  • szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek,
  • vezetői mentorálás,
  • belső karrierutak,
  • megbecsülés, stabilitás, hosszú távú munkalehetőség,
  • kellemes csapat, jó munkahelyi hangulat,
  • 50%-ban home office lehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • személyre szabható cafetéria, éves teljesítmény alapú jutalom,
  • banki dolgozói kedvezmények,
  • céges okostelefon mobilinternettel, melyet magáncélra is használhatsz,
  • laptop,
  • „zöld” iroda a Duna-parton, felszerelve bicikli tárolókkal és zuhanyzókkal,
  • számos étkezési lehetőség a környéken, valamint panorámás étterem és büfé az irodaházban.