Ügyfelünk hazánk egyik piacvezető kereskedelmi bankja, egy nemzetközi bankcsoport magyarországi leányvállalata, amelynek megbízásából munkatársat keresünk budapesti irodájukba a következő pozícióba:

Hitel rendszerszervező

  • rendelkezik felsőfokú szakirányú képzettséggel (gazdasági, számviteli vagy műszaki informatika),
  • rendelkezik hasonló munkakörben (rendszerszervezőként, folyamatszervezőként) pénzintézetnél vagy annak beszállítójánál szerzett minimum 3 éves tapasztalattal,
  • ismeri a hitelezési folyamatokat, banki hiteltermékeket,
  • van SQL tapasztalata,
  • ismeri a rendszerszervezési módszertanokat és támogató eszközöket,

esetleg

  • ismeri az Equation-t,
  • ismeri az RPG programozási nyelvet,
  • ismeri az AS 400 technológiákat,
  • van UML modellezési gyakorlata,

akkor várjuk jelentkezését!

 Fő feladatai lesznek:

  • Üzleti, megrendelői területekkel való kapcsolattartás.
  • Hitelezéssel kapcsolatos fejlesztési igények felmérése, specifikálása, a fejlesztés felügyelete.
  • Alternatív megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmányok készítése, döntés előkészítése.
  • Rendszerparaméterezési feladatok ellátása.
  • A fejlesztések funkcionális tesztjének végrehajtása.
  • Dokumentációk elkészítése, átadása oktatáshoz, illetve üzemeltetéshez.
  • Napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása, támogatás ezen területek munkafolyamatainak szervezéséhez.
  • Konzultáció, tanácsadás.
  • Részvétel a szervezetfejlesztést és a munkavégzés hatékonyságát célzó tevékenységekben.

Amit kínálnak:

  • szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek,
  • belső karrierutak,
  • megbecsülés, stabilitás, hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes fizetés, cafetéria és éves bónusz,
  • kulturált környezet, kiváló infrastruktúrájú budapesti irodaház,
  • otthoni munkavégzés lehetősége.