Ügyfelünk hazánk egyik piacvezető kereskedelmi bankja, egy nemzetközi bankcsoport magyarországi leányvállalata, amelynek megbízásából munkatársat keresünk budapesti irodájukba a következő pozícióba:

Information Risk Officer

  • főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezik (mérnök, informatikai, gazdasági vagy azzal egyenértékű),
  • legalább 5 éves vezetői és / vagy tanácsadói tapasztalata van a pénzügyi szektorban,
  • magas szintű IT ismeretekkel rendelkezik,
  • az információbiztonsági előírásokat, szabványokat és keretrendszereket magas szinten ismeri,
  • információbiztonsági és kockázati ismeretek területén bizonyítvánnyal rendelkezik (CISA, CISSP, CISM, CRISC stb.),
  • az angol nyelvet felsőfokon beszéli,
  • problémamegoldó, együttműködő, eredményorientált hozzáállása van,

akkor várjuk jelentkezését!

Fő feladatai lesznek:

  • információs kockázatot érintő jelenlegi és lehetséges jogi és szabályozási követelmények meghatározása,
  • az információs kockázati kitettségek felügyelete,
  • az információbiztonsági fenyegetések trendjeire, a lehetséges kitettségekre, a számítógépes bűnözésre vonatkozó tendenciákra való figyelemfelhívás és tanácsadás a hatékony ellenőrzési környezet kialakításához,
  • az információs kockázattal kapcsolatos szabványok meghatározásának támogatása,
  • a kockázatkezelési keretrendszer és annak építőköveinek felülvizsgálatában való együttműködés (például az információs kockázatokra vonatkozó csoportszintű előírások),
  • az információs kockázatkezelés hatékonyságának ellenőrzése,
  • részvétel a kockázatok azonosításában, mérésében és megválaszolásában, tanácsadás a megoldások, rendszerek vagy folyamatok változásával és felülvizsgálatával kapcsolatban,
  • a felsővezetés támogatása az információs kockázat iránti kötelezettségvállalásban,
  • információs kockázati jelentések készítése a felsővezetés számára.

Amit kínálnak:

  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások,
  • kulturált környezet, kiváló infrastruktúrájú budapesti irodaház,
  • magasan képzett szakmai csapat.