Ügyfelünk hazánk egyik piacvezető kereskedelmi bankja, egy nemzetközi bankcsoport magyarországi leányvállalata, amelynek megbízásából tapasztalt munkatársat keresünk a következő, kiemelten fontos pozícióba:

iOS fejlesztő

  • rendelkezel digitális csatornák terén szerzett tapasztalattal,
  • legalább 4-5 éves tapasztalattal rendelkezel iOS alkalmazások fejlesztésében nagyvállalati környezetben,
  • erős, magabiztos Swift nyelv és iOS SDK ismereted van,
  • van CleanCode használatában szerzett tapasztalatod és rendelkezel SOLID elvek ismeretével
  • ismered a REST megoldásokat,
  • rendelkezel CocoaPods, GIT (gitflow) ismerettel,
  • magasszintű Swift nyelv ismereted van,
  • jellemző rád a stratégiai gondolkodásmód,
  • jó a stressztűrő és konfliktuskezelési képességed,
  • képes vagy önálló munkavégzésre és jó a problémamegoldó készséged,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel,
  • jó üzleti angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban,

esetleg:

  • van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod,
  • ismered az agilis módszertanokat,
  • ismered az eBank, Netbank és Mobil alkalmazásokat,
  • van JIRA, Confluence ismereted,

akkor várjuk jelentkezésed!

Feladataid lesznek többek között:

  • meglévő mobil alkalmazás új funkciókkal/modullal bővítése,
  • új technológiák kipróbálása, demo, prototípus jellegű alkalmazások fejlesztése,
  • az alkalmazások működése során felmerült hibák feltárása, javítása,
  • meglévő mobilalkalmazások karbantartása,
  • szakmai döntés előkészítő anyagok előállításában való részvétel,
  • közreműködés a szakterületek tervezési feladataiban, fejlesztések azonosításában,
  • a bank mobil applikáció területének működéshez kapcsolódó koncepciók, folyamatok, használati esetek, funkciók, és az adatok struktúrájának ismerete,
  • üzleti igények, user story-k megértése, elemzése fejlesztői és technológiai szempontból,
  • jól strukturált implementáció készítése,
  • elkészített alkalmazások fejlesztői tesztelése, unit tesztek implementálása.

Amit kínálnak:

  • stabil munkahely,
  • munkavállalói banki kedvezmények,
  • személyre szabható cafeteria juttatás,
  • éves teljesítményjutalom,
  • mobiltelefon üzleti és magánhasználatra, valamint laptop,
  • otthoni munkavégzés lehetősége,
  • lehetőség képességeid folyamatos fejlesztésére,
  • belső rotációval több feladatkörben is kipróbálhatod magad,
  • képzéseken, tréningeken való részvétel,
  • modern, kényelmes, jól megközelíthető munkahely.