Ügyfelünk hazánk egyik piacvezető kereskedelmi bankja, egy nemzetközi bankcsoport magyarországi leányvállalata, amelynek megbízásából munkatársat keresünk budapesti irodájukba a következő pozícióba:

Junior IT Security Analyst

  • ismered az IT biztonsági alkalmazásokat (SIEM, IPS/IDS, WAF, EDR, stb),
  • ismered az operációs rendszereket (Windows, Linux) és van alapvető hálózati ismereted,
  • képes vagy önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt,
  • jó az elemzőkészséged,
  • rendelkezel kezdeményezőkészséggel,
  • alaposság, pontosság és precizitás jellemez,
  • legalább társalgási szinten használod az angol nyelvet,

esetleg:

  • van informatikai incidenskezelésben szerzett gyakorlati tapasztalatod,
  • rendelkezel IT biztonsági szakmai képesítéssel, minősítéssel,
  • van Linux operációs rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalatod,
  • ismered az Elasticsearch-t,

akkor várjuk jelentkezésed!

 Fő feladataid lesznek:

  • Behatolásmegelőzés – hálózati forgalom vizsgálata és elemzése, lehetséges gyenge pontok kivizsgálása, CTI források feldolgozása.
  • Incidenskezelés – információbiztonsággal kapcsolatos események elemzése, eljárásrend alapján eszkalálása és kezelése, root cause elemzés, tanulságok beépítése a tudásbázisba.
  • Kódanalízis – alkalmazások, bugok és malware elemzése.
  • Etikus hack – rendszerek gyenge pontjainak felderítése és a kapcsolódó sérülékenységek azonosítása.
  • Betörésvizsgálat – hálózatok, operációs rendszerek, alkalmazások, köztes rétegek és egyéb rendszerek vizsgálata, a kihasználható sérülékenységek felderítése.
  • Forensic – naplóesemények elemzése, bizonyítékok gyűjtése és események pontos dokumentálása.
  • IT biztonsági alkalmazások magas szakmai színvonalú üzemeltetése és használata.
  • IT biztonsági követelmények, szállítói és szakmai ajánlások gyakorlati megvalósításával kapcsolatos támogatói és szakértői munka.

  • versenyképes fizetés, személyre szabott egyéb juttatások, éves bónusz
  • szakmai fejlődés, képzések, tréningek,
  • stabilitás és megbecsülés,
  • céges laptop, okostelefon mobilinternettel,
  • otthoni munkavégzés lehetősége,
  • kulturált környezet, kiváló infrastruktúrájú budapesti irodaház.