Ügyfelünk egy hazai és nemzetközi projektmegbízásokkal működő üzleti tanácsadó cég, amelynek felkérésére keresünk új munkatársat. Ügyfelünk a pénzintézeti szektorban nyújt tanácsadási, szervezési és fejlesztési szolgáltatásokat, vállalati alkalmazások, üzleti folyamatok és üzleti intelligencia területén.

A cég folyamatos növekedése kapcsán, új üzleti lehetőségekből adódó feladatok elvégzésére keresnek ambiciózus, megalapozott tudással és tapasztalattal rendelkező Junior projektmenedzsereket / projekt-koordinátorokat orosz és angol nyelvtudással, hazai és nemzetközi projektekre.

Amennyiben:

  • felsőfokú közgazdász végzettséged van,
  • van legalább 1-2 éves projekt-koordinációs, projekt-adminisztrációs és projekttámogatói tapasztalatod és szeretnél ezen a területen továbbfejlődni,
  • rendelkezel legalább átfogó ismeretekkel a banki informatika világáról,
  • kommunikációképes orosz és angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban,
  • erős Excel, Word, PowerPoint tudással rendelkezel,
  • előnyt jelent, ha otthonosan mozogsz az MS Project használatában,
  • szereted a változatos munkát és könnyen tudsz alkalmazkodni,
  • jól bírod a projektvezetéssel járó adminisztratív feladatokat,
  • jó csapatjátékos vagy és együttműködő attitűd jellemez,
  • magabiztos fellépéssel és jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • nem éled meg teherként az utazást,

akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladataid lesznek többek között:

  • banki projekteken belül projektszervezési feladatok elvégzése és szakmai támogatása:
    • projektvezető feladatainak operatív támogatása,
    • projekt- és részletes feladattervek elkészítésének támogatása,
    • projektjelentések kialakítása,
    • munkacsoportok tevékenységeinek követése és riportok készítése,
    • kapcsolattartás a projekt résztvevőivel, eltérő országban dolgozó csapatok együttműködésének támogatása,
    • projektfórumok előkészítése, levezénylése, dokumentálása,
  • projekt-dokumentációk összegyűjtésének és adminisztrációjának támogatása.

  • részvétel különböző nagyvállalati projektek lebonyolításában,
  • hosszú távú tanulási és fejlődési lehetőség,
  • előrelépési lehetőség (tanácsadó és projektmenedzser szintre),
  • szakmai támogatás,
  • versenyképes juttatások