Ügyfelünk egy hazai és nemzetközi projekt megbízásokkal működő üzleti tanácsadó cég, amely a pénzintézeti szektor nagyvállalatai számára nyújt tanácsadási, szervezési és fejlesztési szolgáltatásokat, vállalati alkalmazások, üzleti folyamatok és üzleti intelligencia területén.

A cég folyamatos növekedése okán, új üzleti lehetőségekből adódó feladatok elvégzésére keresünk ambiciózus, megalapozott tanulmányokkal és esetleg pár év tapasztalattal rendelkező munkatársakat Junior tesztelő pozícióba.

  • felsőfokú közgazdász vagy gazdaságinformatikai végzettséged van, vagy ezen szakok egyikén féléven belül végzel,
  • jó az elemző készséged, tudsz rendszerben gondolkodni,
  • érdekelnek a nagyvállalati folyamatok és a rendszerek, amelyek ezeket működtetik,
  • van informatikai érdeklődésed, beállítottságod,
  • szívesen végeznél tesztelési feladatokat,
  • van tapasztalatod SQL lekérdezések írásában, vagy hajlandó vagy megtanulni az SQL használatát,
  • kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban,
  • gyorsan tanulsz új dolgokat,
  • szereted a változatos munkát,
  • magabiztosan használod a Microsoft Office alkalmazásokat,
  • szeretnél nemzetközi környezetben dolgozni,

esetleg:

  • van már munkatapasztalatod, amit egyetem alatt vagy közvetlen azután szereztél hasonló területen,

akkor várjuk jelentkezésed!

Feladataid lesznek többek között:

  • nagyvállalati projektek támogatása szenior kollégák mellett,
  • informatikai rendszerek és fejlesztések paraméterezése és tesztelése.

 Amit kínálnak:

  • változatos munka,
  • részvétel különböző nagyvállalati projektek lebonyolításában,
  • hosszú távú tanulási, fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • szakmai támogatás,
  • versenyképes juttatások,
  • laptop, mobilinternet és mobiltelefon a munkavégzéshez.