Ügyfelünk egy Magyarországon piacvezető, építőipari kereskedelemmel foglalkozó cég, amelynek felkérésére, a cég bővülése kapcsán, új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

KATEGÓRIA MENEDZSER

  • szakirányú (közgazdasági, kereskedelmi, építőipari) felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • nem riad meg a beszállítói szerződésekkel járó feladatoktól és felelősségtől,
  • rendelkezik beszerzési tapasztalattal legalább 2 termék valamelyikében, az alábbiak közül:
    • csempe, szaniter, laminált termékek,
  • erős beszerzői attitűd mellett értékesítési vénával is rendelkezik, a beszállítói lehetőségeket az értékesíthetőség fókuszával vizsgálja,
  • magasfokú stressztűrő képességgel rendelkezik,
  • keresi az új kihívásokat,
  • nem fél konfrontálódni, ha a helyzet úgy kívánja, sikeresen érvényesíti a cég érdekeit,
  • asszertíven kommunikál, megfelelő határozottsággal képviseli a hálózat tagjainak érdekeit,
  • önálló, proaktív,
  • képes komplexen, rendszerben gondolkodni, csapatban dolgozni,

esetleg

  • dolgozott már franchise/ több tulajdonosú rendszerben,
  • ismeri a hálózati működés sajátosságait,
  • rendelkezik tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudással,
  • van 2-3 éves beszerzésben szerzett tapasztalata,

akkor várjuk jelentkezését!

Feladatai lesznek többek között:

  • meglévő beszállítói szerződések menedzselése, szerződéses feltételek folyamatos optimalizálása, fejlesztése,
  • csempe, laminált, szaniter termékek piacának rendszeres vizsgálata, elemzése, napi szintű beszerzési folyamatainak ellenőrzése,
  • meglévő termékportfólió vásárlói elvárásoknak megfelelő folyamatos optimalizálása, biztosítása, telephelyeken történő bemutatásának támogatása
  • saját márkás termékek szortimentjének fejlesztése,
  • új beszállítók és termékkörök felkutatása, mind hazai, mind pedig a külföldi piacokon, majd ezt követően azok hálózatba történő integrációja,
  • a franchise partnerek számára folyamatos évközi akciók letárgyalása a beszállítói partnerekkel, az akciók szervezésében aktív közreműködés.

  • havi fix bér mellett negyedévente és évente mozgóbér, megfelelő eredmény elérése esetén,
  • pihenési hozzájárulás SZÉP kártyán,
  • plusz születésnapi szabadság,
  • elsődleges munkavégzési hely Budapest, a vidéki látogatásokhoz céges gépkocsi használata,
  • heti egy nap otthoni munkavégzés lehetősége,
  • egészség-, élet- és balesetbiztosítás.