Ügyfelünk egy Magyarországon piacvezető, építőipari kereskedelemmel foglalkozó cég, amelynek felkérésére, a cég bővülése kapcsán, új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

KONTROLLER

  • szakirányú felsőfokú pénzügyi, számviteli vagy közgazdasági végzettséggel rendelkezik,
  • van kontrolling területen szerzett min. 3-5 éves tapasztalata,
  • magas szintű Excel felhasználói ismeretei vannak,
  • jól és határozottan kommunikál, problémamegoldó készsége erős,
  • az önálló, proaktív, precíz és alapos munkavégzés híve,
  • rugalmas, nyitott, feladatorientált személyiség,
  • rendszerépítő gondolkodásmód és kiváló elemzési képesség jellemzi,
  • gyorsan tanul és képes alkalmazkodni,

esetleg

  • tud SQL lekérdezést írni, vagy nyitott annak megtanulására,
  • szívesen megismerkedne haladó riportkészítő eszközök használatával (Power BI, Reporting Services),

akkor várjuk jelentkezését!

Feladatai lesznek többek között:

  • vezetői riportok, kimutatások, prezentációk készítése,
  • belső és hálózati riportok, kimutatások, döntés előkészítő elemzések készítésében való közreműködés,
  • kommunikáció, kapcsolattartás és szakmai egyeztetések szakterületekkel és a cég kereskedelmi hálózatának tagjaival, esetenként utazással járó találkozókon való megjelenés,
  • az üzleti szakterületek támogatása információval,
  • a vezetői információs rendszer működtetésében, fejlesztésében való részvétel,
  • kontrolling célú informatikai fejlesztésekben való szakmai részvétel,
  • tervezésben, várható előrejelzések készítésében való részvétel.

Amit kínálnak:

  • belső és külső képzések,
  • szakmai támogatás,
  • havi fix bér mellett, évente mozgóbér, megfelelő eredmény és teljesítmény esetén,
  • pihenési hozzájárulás SZÉP kártyán,
  • plusz születésnapi szabadság,
  • munkavégzés helye Budapest XI. kerület és/vagy Győr,
  • heti egy nap otthoni munkavégzés lehetősége,
  • egészség-, élet- és balesetbiztosítás.