Ügyfelünk egy sok éves múltra visszatekintő – az általa nyújtott szolgáltatások és termékek területén – piacvezető pénzintézet, amelynek felkérésére, az IT terület dinamikus növekedése, valamint új rendszerek bevezetése, illetve a meglévő rendszerek modernizációja kapcsán IT PMO csapatba keresünk szakértőt, az alábbi pozícióba:

Projekt Portfólió koordinátor

  • rendelkezel legalább 2 éves projekt-koordinációs és/vagy adminisztrációs tapasztalattal,
  • átlátod a szoftverfejlesztés folyamatát és működését,
  • Jira, Confluence felhasználói tapasztalattal, valamint haladó szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel,
  • van műszaki, természettudományi vagy gazdasági felsőfokú végzettséged,
  • angol nyelvtudásod legalább középszintű,
  • kiváló elemző és problémamegoldó képességgel, rendszerszemlélettel rendelkezel,
  • precíz munkavégzés, jó kommunikációs képesség és újító személyiség jellemez,
  • valamint fontos számodra a folyamatos fejlődés,

akkor várjuk jelentkezésed!

 Előnynek számít:

  • nagyobb projekteken szerzett tapasztalat,
  • banki/pénzügyi területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

 Feladataid lesznek többek között:

  • új igénykezelés, erőforrás-tervezés folyamatának bevezetésében és működtetésében való aktív részvétel,
  • IT felé beérkező üzleti igények menedzselése,
  • üzleti igények végrehajtásának koordinálása és kockázat menedzselése,
  • negyedéves IT erőforrástervezés,
  • közvetlen vezető munkájának aktív támogatása,
  • előrejelzések, kimutatások, beszámolók készítése a menedzsment felé; döntések előkészítésében való részvétel,
  • igénykezelési módszer folyamatos fejlesztése.

Amit kínálnak:

  • heti 3 nap home office, belvárosi munkahely,
  • a munka és magánélet egyensúlya, családbarát munkahely,
  • agilis munkavégzés,
  • digitális transzformációs programban való részvétel,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • támogató vezetői hozzáállás.