Ügyfelünk egy sok éves múltra visszatekintő – az általa nyújtott szolgáltatások és termékek területén – piacvezető pénzintézet, amelynek felkérésére, az IT terület dinamikus növekedése, valamint új rendszerek bevezetése, illetve a meglévő rendszerek modernizációja kapcsán, ambiciózus, megalapozott tudással rendelkező munkatársat keresünk Release manager/Devops mérnök pozícióba.

  • rendelkezel alapszintű Linux, bash shell ismerettel és alapfokú programozási ismeretekkel,
  • rendelkezel min. 2+ év szakmai tapasztalattal,
  • van Jira, Confluence felhasználói tapasztalatod,
  • kiváló elemző és problémamegoldó képességgel, rendszerszemlélettel rendelkezel,
  • képes vagy angolul kommunikálni (min. írásban),
  • kreativitás, kezdeményezőkészség jellemez, valamint nyitottság az új megoldásokra,
  • lelkes, újító személyiséged van, akinek fontos a folyamatos fejlődés,

akkor várjuk jelentkezésed!

Előnynek számít:

  • DevSecOps tapasztalat,
  • tapasztalat a következő eszközök használatában: CI/CD: TeamCity, Bamboo, GiLab, SonarQube, BitBucket, Nexus, Dependecy Track,
  • műszaki, természettudományi vagy gazdasági felsőfokú (egyetem-főiskola) végzettség,
  • hasonló területen, munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Feladataid lesznek többek között:

  • A bank saját fejlesztésű integrált rendszere, az OLGA és a hozzá kapcsolódó alkalmazások verzió menedzseri feladatainak ellátása.
  • Automatikus verzióváltások felügyelete, beavatkozás, ha szükséges tesztrendszereken.
  • Manuális verzióváltás, ha szükséges tesztrendszereken.
  • Release csomag előállítása és átadása az üzemeltetésnek éles rendszer esetén.
  • Az OLGA és a hozzá kapcsolódó alkalmazások tesztrendszereinek felügyelete.
  • A rendszerek működőképességének ellenőrzése, hibaelhárítás saját kezűleg, vagy az érintett fejlesztő értesítésével.

DevOps feladatok:

  • CI/CD pipeline-ok kialakítása, karbantartása.
  • Fejlesztést segítő eszközök karbantartása, felügyelete (TeamCity, Git, CVS).
  • Fejlesztői környezetek karbantartása, felügyelete.
  • Fejlesztői szerveren részleges admin feladatok ellátása.
  • Az üzemeltetés és a fejlesztés közötti kommunikáció támogatása.

Amit kínálnak:

  • heti 3 nap home office, belvárosi iroda,
  • a munka és magánélet egyensúlya, családbarát munkahely,
  • digitális transzformációs programban való részvétel,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • támogató vezetői hozzáállás.