Ügyfelünk hazánk egyik piacvezető kereskedelmi bankja, egy nemzetközi bankcsoport magyarországi leányvállalata, amelynek megbízásából tapasztalt és lelkes munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

RENDSZERSZERVEZŐ

ügyfél, dokumentum és támogató alkalmazások fejlesztési területre

Amennyiben:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • van minimum 2-3 év banki területen szerzett rendszerszervezői tapasztalatod,
  • szóbeli és írásbeli kommunikációd magabiztos és összeszedett,
  • erős problémamegoldó készséggel rendelkezel,
  • vannak ismereteid UML alapú modellezés területén,
  • stabil alap SQL ismerettel rendelkezel,
  • képes vagy rendszerszinten gondolkodni,
  • képes vagy technikai fókuszra is: alapszintű fejlesztési ismeretekkel rendelkezel,
  • képes vagy csapatban dolgozni,

esetleg:

  • ismered az ügyfél törzsadatkezelés területét,
  • ismered az Agilis módszertanokat / szereztél benne tapasztalatot,
  • ismered a BDD tesztmódszertant,
  • ismered a SOAP UI / Postman programokat,
  • ismered a Confluence-t, JIRA-t / Adaptavist-et,
  • ismersz egyéb banki (pl. számlavezető) rendszereket,
  • rendelkezel fejlesztői múlttal, megvalósítási tapasztalatokkal,
  • képes vagy legalább középfokon kommunikálni angolul,

akkor várjuk jelentkezésed!

Főbb feladataid lesznek:

  • követelmények részletes analízise, kidolgozása,
  • követelményeket lefedő rendszerfunkciók és komponensek működésének részletes tervezése,
  • fejlesztőkkel való folyamatos kommunikáció,
  • problémamegoldásban való részvétel (alternatív megoldások kidolgozása és tervezése, megvalósító csapattal való együttműködés),
  • rendszerdokumentációk készítése (rendszerterv, felhasználói kézikönyv),
  • szervezői tesztek előkészítése, tesztterv készítése, tesztadatok létrehozása,
  • szervezői tesztek dokumentálása,
  • megvalósított követelmények verifikációja, manuális funkcionális tesztek végzése,
  • részvétel a változáskezelési folyamatban, telepítési, release kezelési folyamatok dokumentálása,
  • üzleti elfogadói tesztelés támogatása,
  • fejlesztési életciklus-követés.

Amit kínálnak:

  • szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek,
  • vezetői mentorálás,
  • belső karrierutak,
  • megbecsülés, stabilitás, hosszú távú munkalehetőség,
  • kellemes csapat, jó munkahelyi hangulat,
  • 50%-ban home office lehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • személyre szabható cafetéria, éves teljesítmény alapú jutalom,
  • banki dolgozói kedvezmények,
  • céges okostelefon mobilinternettel, melyet magáncélra is használhatsz,
  • laptop,
  • „zöld” iroda a Duna-parton, felszerelve bicikli tárolókkal és zuhanyzókkal,
  • számos étkezési lehetőség a környéken, valamint panorámás étterem és büfé az irodaházban.