Ügyfelünk hazánk egyik piacvezető kereskedelmi bankja, egy nemzetközi bankcsoport magyarországi leányvállalata, amelynek megbízásából munkatársat keresünk budapesti irodájukba az alábbi pozícióba:

Robotika fejlesztő

Amennyiben:

  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel,
  • van a robotika területén szerzett legalább 1-2 éves tapasztalatod,
  • tárgyalási szinten használod az angol nyelvet,
  • folyamatszemléletű, strukturált gondolkodásmóddal rendelkezel,
  • van kezdeményezőkészséged,
  • képes vagy mind az önálló munkavégzésre, mind a csapatban való együttműködésre,
  • van prezentációs és elemzőkészséged,
  • képes vagy a változások kezelésére,
  • céltudatos, eredményorientált a hozzáállásod,
  • döntésképes attitűddel rendelkezel,

akkor várjuk jelentkezésed!

Főbb feladataid lesznek:

  • robotika (RPA) fejlesztések megvalósítása,
  • üzleti igények megértése, képviselete a megfelelő fórumokon,
  • hibakezelés, folyamatjavítási ötletek kidolgozása,
  • automatizált és manuális megoldások optimális kombinációjának kialakítása és nyomon követése,
  • közreműködés az új folyamat üzleti tesztelésében, tesztelés támogatásában robotika oldalról,
  • megoldási alternatívák megvalósíthatóságának vizsgálata termékmenedzserek, alkalmazásmenedzserek és folyamatmenedzserek segítségével,
  • felhasználók irányítása és támogatása.

Amit kínálnak:

  • szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek,
  • belső karrierutak,
  • megbecsülés, stabilitás, hosszú távú munkalehetőség,
  • kellemes csapat, jó munkahelyi hangulat,
  • versenyképes fizetés, cafetéria és éves bónusz,
  • kulturált környezet, kiváló infrastruktúrájú budapesti irodaház.