Ügyfelünk egy prominens, Európában piacvezető szolgáltató cég, melynek megbízásából, a cég bővülése kapcsán ambiciózus, megalapozott tudással rendelkező munkatársat keresünk Senior Accounting Manager pozícióba, nagyrészt jelenléti munkavégzés keretében.

  • rendelkezik egyetemi vagy főiskolai diplomával közgazdaságtanból, pénzügyi vagy számviteli szakon,
  • van legalább 8 év munkatapasztalata hasonló területen, lehetőleg multinacionális vállalatnál vagy van nagyvállalati audit tapasztalata,
  • alapos Excel ismeretekkel rendelkezik,
  • ismeri/érti a legfontosabb számviteli koncepciókat, különösen tekintettel az IFRS-re,
  • erős interperszonális készségekkel rendelkezik, elsősorban vezetés, gondolkodás, problémamegoldás és kommunikáció terén,
  • képes az önálló munkavégzésre,
  • folyékonyan kommunikál (szóban és írásban) angolul,

 akkor várjuk jelentkezését!

Előnynek számít:

  • hasonló területen szerzett legalább 3 év vezetői tapasztalat,
  • folyamatfejlesztési tapasztalat.

Feladatai lesznek többek között:

  •  Az IFRS-sel és compliance-el kapcsolatos kiemelt szaktudás biztosítása.
  • Megismerni a Csoport számviteli politikáját és a kulcsfontosságú iparági szereplők által alkalmazott számviteli politikákat.
  • A számviteli vezetők munkájának felügyelete a HQ-ban.
  • Konszolidált pénzügyi kimutatások és a vezetői beszámolók készítésének – a vállalati szabályzatok és az IFRS szerinti – támogatása.
  • A havi pénzügyi zárási folyamat menedzselése – beleértve az összes felmerülő költség rögzítését, a naplóbejegyzések áttekintését és a jelentéskészítést.
  • Részvétel a számviteli folyamatok és a működési stratégiák folyamatos fejlesztésében, a változások felülvizsgálatában.
  • Javaslattétel a hatékonyság növelésére és az üzleti gyakorlatok javítására.
  • Stratégiai pénzügyi projektekben való részvétel, beleértve az új ERP-szoftverek frissítését.
  • Audit tevékenységek koordinálása, együttműködés külső auditorokkal.
  • Hóvégi zárás hatékony és pontos teljesülésének biztosítása, pénzügyi jelentés készítése.
  • Főkönyvi és pénzügyi kimutatások felügyelete.
  • Vállalati szabályzatok és eljárások betartásának biztosítása, valamint a megfelelő technikák kialakítása a csalások felderítésére és megelőzésére.
  • Adóbevallások elkészítéséhez szükséges információk összeállításában való részvétel.
  • Az éves jelentéskészítés során pénzügyi-számviteli tevékenység átfogó koordinációjának biztosítása.
  • Számviteli funkciók harmonizálása: belső/külső pénzügyi kimutatások készítése, pénzügyi leltárfelügyelet és A/P interface kezelése.
  • Műszaki specifikációk kidolgozása a vállalati leltározási szabályzatoknak és eljárásoknak való megfelelés szerint.

Amit kínálnak:

  • versenyképes fizetés,
  • életbiztosítás,
  • teljesítménytől függően éves bónusz,
  • AYCM sportbérlet,
  • a cég szolgáltatásához kapcsolódó kiemelt kedvezmények,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • támogató vezetői hozzáállás.