Ügyfelünk hazánk egyik piacvezető kereskedelmi bankja, egy nemzetközi bankcsoport magyarországi leányvállalata, amelynek megbízásából munkatársat keresünk budapesti irodájukba, az alábbi pozícióba:

Szenior Jelentésszolgálati munkatárs / Senior Reporting Specialist

 Amennyiben:

  • rendelkezik gazdasági felsőfokú végzettséggel,
  • van legalább 5 év tapasztalata jelentésszolgálati területen,
  • vannak átfogó ismeretei a hitelintézeti IFRS éves beszámoló, Finrep és hatósági jelentésekről,
  • erős számviteli/ hitelintézeti és jelentésszolgálati szaktudással rendelkezik,
  • rendelkezik IFRS-ek gyakorlati alkalmazásában szerzett jártassággal,
  • van alapszintű SQL tudása,
  • jártas az MS Office alkalmazások (Excel, Word) használatában,
  • magabiztosan használja az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt,
  • önállóság és proaktivitás jellemzi,

akkor várjuk jelentkezését!

 Főbb feladatai lesznek:

  • az MNB, a felügyelet, és a tulajdonos felé történő jelentések change managementje,
  • jelentésszolgálati feladatok koordinálása,
  • társosztályokkal való kapcsolattartás,
  • komplex jelentésekben való részvétel,
  • jelentésszolgálati keretrendszer folyamatainak kialakítása, korszerűsítése,
  • projektekben való részvétel,
  • projektmunka koordinálása.

 Amit kínálnak:

  • szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek,
  • belső karrierutak,
  • megbecsülés, stabilitás, hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes fizetés, cafetéria és éves bónusz,
  • kulturált környezet, kiváló infrastruktúrájú budapesti irodaház,
  • otthoni munkavégzés lehetősége.