Ügyfelünk egy magyar tulajdonban lévő cégcsoport, amelynek tevékenységi körébe tartoznak többek között: borászat, lakberendezési üzletek, étterem, fesztiválszervezés és IT tanácsadás.

Megbízásukból keresünk tapasztalt és lelkes munkatársat az alábbi pozícióba:

Szenior pénzügyi/számviteli munkatárs

Amennyiben:

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel,
  • minimum 3 éves számviteli tapasztalatot szereztél vállalati, könyvvizsgálati vagy pénzügyi környezetben,
  • ismered a számviteli jogszabályokat és az IFRS előírásokat,
  • van valamennyi kontrolling és riporting tapasztalatod,
  • analitikus gondolkodásod, rendszerszemléleted van,

esetleg:

  • van DipIFR, ACCA vagy IFRS mérlegképes könyvelői végzettséged,
  • tudod használni (legalább írásban) az angol nyelvet,

akkor várjuk jelentkezésed!

Főbb feladataid lesznek:

  • a felelősségi körödbe tartozó cégekre vonatkozóan számviteli rendelkezések elkészítése,
  • a kapcsolódó főkönyvi számlák karbantartása,
  • számviteli állásfoglalások kialakítása egyedi ügyekben,
  • kontrolling munkák elvégzése, tervezés, cash-flow,
  • pénzügyi riportok készítése,
  • a vonatkozó jogszabályi, számviteli előírások (különösen az IFRS-ek) változásának nyomonkövetése,
  • kapcsolattartás a külsős bérszámfejtő céggel,
  • együttműködés más szervezeti egységekkel és a tulajdonosokkal,
  • a könyvvizsgálat, belső ellenőrzések, illetve felügyeleti ellenőrzések operatív támogatása.

Amit kínálnak:

  • jó hangulatú csapat, kellemes budai irodai környezet,
  • támogató vezetés és kollégák,
  • megbecsülés, stabilitás, hosszú távú munkalehetőség,
  • 50%-ban home office lehetőség,
  • versenyképes fizetés.