Ügyfelünk egy sok éves múltra visszatekintő – az általa nyújtott szolgáltatások és termékek területén – piacvezető pénzintézet, amelynek felkérésére, az IT terület dinamikus növekedése, valamint új rendszerek bevezetése, illetve a meglévő rendszerek modernizációja kapcsán, ambiciózus, megalapozott tudással rendelkező munkatársat keresünk Szoftverfejlesztő pozícióba.

  • alapos ismerettel rendelkezel Java Server Pages technológia terén,
  • van IntelliJ IDEA fejlesztői környezetben tapasztalatod vagy hasonló IDE ismereted,
  • rendelkezel minimum 3+ év szakmai (JSP) tapasztalattal,
  • van Jira, Confluence felhasználói tapasztalatod,
  • kiváló elemző és problémamegoldó képességgel, és rendszerszemlélettel rendelkezel,
  • képes vagy alapfokon kommunikálni angolul (min. írásban),
  • munkádban precíz vagy és jól kommunikálsz,
  • lelkes, újító személyiséged van, akinek fontos a folyamatos fejlődés,

akkor várjuk jelentkezésed!

Előnynek számít:

  • Enterprise Java, Springboot tapasztalat,
  • web alapú Front end-, Internet Bank-, Rest API/mikroszolgáltatás fejlesztői tapasztalat,
  • REST-alapú kommunikáció ismerete,
  • Git magabiztos használata, CVS ismerete,
  • Clean Code, SOLID elvek ismerete,
  • Agilis módszerben szerzett tapasztalt,
  • tesztautomatizálásban való jártasság (Unit és E2E szinten),
  • nagyobb projekteken szerzett tapasztalat,
  • banki/pénzügyi területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • műszaki, természettudományi vagy gazdasági felsőfokú (egyetem-főiskola) végzettség.

Feladataid lesznek többek között:

  • Internet Bank fejlesztése,
  • korszerű, komplex üzleti logikával rendelkező API-ok tervezése és megvalósítása,
  • szoros együttműködés a projektmenedzsment és UX csapatokkal,
  • leszállított funkciók minőségbiztosítása automatizált tesztek formájában.

Amit kínálnak:

  • heti 3 nap home office, belvárosi iroda,
  • a munka és magánélet egyensúlya, családbarát munkahely,
  • agilis munkavégzés,
  • digitális transzformációs programban való részvétel,
  • Modern Technológiai Stack-el dolgozhatsz,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • támogató vezetői hozzáállás.