Ügyfelünk egy hazai és nemzetközi projekt megbízásokkal működő üzleti tanácsadó cég, amely a pénzintézeti szektor nagyvállalatai számára nyújt tanácsadási, szervezési és fejlesztési szolgáltatásokat, vállalati alkalmazások, üzleti folyamatok és üzleti intelligencia területén.

A cég folyamatos növekedése okán, új üzleti lehetőségekből adódó feladatok elvégzésére keresünk ambiciózus, megalapozott tanulmányokkal és esetleg pár év tapasztalattal rendelkező munkatársakat Tesztelő pozícióba.

  • felsőfokú közgazdász vagy gazdaságinformatikai végzettséged van,
  • banki tesztelési munkában szerzett több éves (3+) tapasztalattal rendelkezel,
  • ismered az ALM QC vagy JIRA vagy TestLink vagy Azure DevOps eszközöket,
  • pontos, precíz, megbízható vagy,
  • jó alkalmazkodóképességgel rendelkezel,
  • erős képességed van rendszerek, módszertanok és eszközök gyors megtanulására,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • szeretsz csapatban dolgozni, de ha szükséges önállóan is szívesen dolgozol,
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban,

esetleg,

  • gyakorlati tapasztalatod van agilis módszertanban,
  • érdeklődsz a tesztautomatizálás iránt,
  • rendelkezel ISTQB tanúsítvánnyal,

akkor várjuk jelentkezésed!

Feladataid lesznek többek között:

  • követelmények alapos megismerése, elemzése, összefüggések felismerése,
  • teszttervezés mindig az adott tesztmódszertan szerint,
  • teszt végrehajtása, eredmények kiértékelése,
  • hibamenedzsment, tesztelési kockázatok felismerése,
  • aktív részvétel a tesztelési folyamatok folyamatos javításában,
  • szoros együttműködés a fejlesztőkkel és az automata tesztelőkkel.

Amit kínálnak:

  • változatos munka,
  • részvétel különböző nagyvállalati projektek lebonyolításában,
  • hosszú távú tanulási, fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • szakmai támogatás,
  • versenyképes juttatások,
  • laptop, mobilinternet és mobiltelefon a munkavégzéshez.