Ügyfelünk hazánk egyik piacvezető kereskedelmi bankja, egy nemzetközi bankcsoport magyarországi leányvállalata, amelynek megbízásából tapasztalt munkatársat keresünk a következő, kiemelten fontos pozícióba:

User Experience Designer

  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel HCI (ember-számítógép interaktivitás), IT tervezés vagy kapcsolódó területen,
  • haladó Mac, Adobe XD, Abstract, Balsamiq, Zeplin tudással rendelkezel,
  • erős üzleti angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban,
  • proaktív és problémamegoldó gondolkodásmódod jellemző rád,
  • csapatjátékos vagy, aki képes együttműködni a többfunkciós csapattagokkal és elősegíteni az együttműködést

akkor várjuk jelentkezésed!

Feladataid lesznek többek között:

  • együttműködés UX-felhasználókból, üzletből, marketingből, értékesítésből és fejlesztőkből álló multidiszciplináris csapattal,
  • új funkciók tervezése és meglévő funkciók újra tervezése a felhasználói és üzleti igények alapján,
  • mobil és webes felületek létrehozása,
  • hálótervek, felhasználói folyamatok, prototípusok és részletes tervek létrehozása és bemutatása design rendszeren belül,
  • felhasználói elemzések megtervezése az UX-elemzőkkel és megfelelő prototípusok elkészítése,
  • felhasználói élmény javítása a UX elemzések eredménye alapján.

Amit kínálnak:

  • versenyképes fizetés,
  • munkavállalói banki kedvezmények,
  • béren felüli egyéb juttatások,
  • éves teljesítményjutalom,
  • mobiltelefon üzleti és magánhasználatra, valamint laptop,
  • otthoni munkavégzés lehetősége.