Ügyfelünk egy sok éves múltra visszatekintő – az általa nyújtott szolgáltatások és termékek területén – piacvezető pénzintézet, amelynek felkérésére, eszközfinanszírozási területre az üzleti terület támogatására, valamint IT oldali együttműködésre keresünk ambiciózus, megalapozott tudással rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba

Üzleti elemző

  • műszaki vagy gazdasági felsőfokú (egyetem-főiskola) végzettséggel rendelkezel,
  • rendelkezel medior esetén 2+ év, szenior esetén 6+ év szakmai tapasztalattal,
  • van Jira, Confluence felhasználói tapasztalatod,
  • kiváló elemző és problémamegoldó képességgel, rendszerszemlélettel rendelkezel,
  • képes vagy angolul kommunikálni (legalább írásban),
  • kreativitás, kezdeményezőkészség jellemez, valamint nyitottság az új megoldásokra,
  • lelkes, újító személyiséged van, akinek fontos a folyamatos fejlődés,
  • kitűnő a problémamegoldó képességed és eredményorientált vagy,
  • jól tudsz együttműködni másokkal, csapatjátékos vagy,

akkor várjuk jelentkezésed!

Előnynek számít:

  • Enterprise Architect felhasználói ismeretek,
  • Power BI, SQL ismerete,
  • SpiraTeam tesztmenedzsment eszköz használatában tapasztalat,
  • banki/ pénzügyi/lízing területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • hasonló területen, munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,

Feladataid lesznek többek között:

  • részvétel az Eszközfinanszírozási terület folyamatainak kialakításában, folyamatos fejlesztésében,
  • fejlesztési projektekben való részvétel,
  • üzleti igények megfogalmazása,
  • együttműködés az IT Igazgatósággal a funkcionális követelmények meghatározásában, folyamat tervek készítésében,
  • üzleti tesztelés és az üzleti felhasználók élesítés utáni támogatása,
  • üzletág specifikus riportok definiálása, Power BI alapokon történő megvalósítása,

Amit kínálnak:

  • heti 2 nap home office, modern munkahelyi környezet,
  • a munka és magánélet egyensúlya, családbarát munkahely,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • támogató vezetői hozzáállás,