Ügyfelünk egy nemzetközi bankcsoport, amely több európai országban van jelen. Teljeskörű nemzetközi informatikai megoldásai Magyarországon, valamint Nyugat-Európában zajlanak, folyamatos együttműködés keretében.  A terület bővülése kapcsán, keresünk új munkatársat, szenior esetleg medior munkatapasztalattal, az alábbi pozícióba:

Windows Rendszermérnök

Feladatok:

  • Windows alapú szolgáltatások bevezetése nemzetközi nagyvállalati/enterprise környezetben
  • belső ügyfelek által használt szolgáltatások stabilitásának, teljesítményének és biztonságának átvállalása, különös hangsúllyal a biztonsági aspektusokra (antivírus, tűzfal ismeretek),
  • incidensek, változások lekövetése,
  • az O365 alkalmazások használata és a digitális együttműködés elősegítése,
  • nagy hangsúly a biztonságra, különös tekintettel a Windows kliens oldali környezetre és biztonsági eszközök ismeretére.

Amit elvárunk tőled:

  • erős problémamegoldó készség Windows környezetben
  • a Windows kliens oldali ismerete
  • erős Windows biztonsági ismeretek (antivírus; tűzfal ismeretek)
  • van tapasztalatod a szolgáltatások önálló bevezetésére Windows környezetben
  • szoftver disztribúciós eszközök ismerete: pl Microsoft Intune, Microsoft Defender,
  • szakértői szintű, széleskörű technikai tapasztalat a Windows operációs rendszerek terén (WIN10-11)
  • PowerShell szkriptelés és lekérdező nyelvek (SQL, KQL) ismerete
  • jó angol kommunikációs készségek

Amire számíthatsz:

  • budapesti munkavégzés 60%-os home office lehetőséggel
  • rugalmas munkaidő
  • hosszú távú stabil munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés, valamint egyéb juttatások, mint például:
  • 100%-ban testre szabható kiemelkedően magas cafeteria,
  • éves teljesítmény alapú jutalom,
  • céges telefon mobil internettel, amelyet magáncélra is használhatsz,
  • szektorspecifikus alkalmazotti kedvezmények
  • nemzetközi környezet, jó munkahelyi légkörben
  • támogató vezetés, és csapat
  • zöld iroda
  • kerékpártárolókkal és zuhanyzókkal
  • panorámás étteremmel
  • snackek és kávé a konyhában, valamint büfék az épületben
  • valamint sok étkezési lehetőség a környéken