Balaton északi partján lévő magánberuházáshoz (rendezvényközpont, panzió) keresünk projektvezetőt, aki a következő években napi szintű helyszíni jelenléttel támogatja a beruházó munkáját, az alábbi munkakörben:

Ingatlanfejlesztési projektvezető

 Amennyiben:

  • rendelkezik minimum 3-5 éves szakmai tapasztalattal,
  • lehetőleg építészmérnöki / építőmérnöki végzettsége vagy erős műszaki vénája van,
  • kiváló szervező és koordináló, illetve akaratérvényesítő képessége van,
  • strukturált gondolkodás és munkaszervezés jellemzi,
  • ambiciózus és asszertív személyiség,
  • megbízható, önálló, precíz és elkötelezett,
  • számítástechnikai ismeretei megalapozottak (MS Office, MS Project, AutoCAD, vagy ArchiCAD)

akkor várjuk jelentkezését!

 Feladatai lesznek többek között:

  • projektek előkészítése, a műszaki igények összegyűjtése,
  • az engedélyeztetési eljárás lebonyolítása, kapcsolattartás a tervezővel és az engedélyező hatósággal,
  • tervek folyamatos ellenőrzése, javaslattétel műszaki és költség racionalizálásra,
  • folyamatos kapcsolattartás a projektek résztvevőivel,
  • találkozók szervezése, megtartása és dokumentálása a projekt megvalósítása során,
  • ütemterv készítése, betartatása a tervezővel és a kivitelezés résztvevőivel,
  • időszakos riportok, előrehaladási jelentések készítése,
  • jogszabályi és megrendelői előírások betartásának folyamatos ellenőrzése,
  • projekt előkészítéshez és megvalósításhoz kapcsolódó költségtervezési, költségellenőrzési és üzleti terv készítési feladatok ellátása,
  • megvalósítási szakaszban kapcsolattartás a kivitelezővel, a műszaki ellenőr csapat koordinálása, műszaki tartalom változások kezelése,
  • cégvezető folyamatos tájékoztatása a projektek előrehaladásáról, várható kockázatokról.

Amit kínálnak:

  • hosszú távú, változatos, szakmai kihívást jelentő munka,
  • teljes munkaidő, vállalkozói szerződéssel,
  • versenyképes juttatás.